Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na YouTube

NASZE ATUTY

 • zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów m. in.:

  - logopedów,

  - psychologów,

  - pedagogów,

  - oligofrenopedagogów,

  - surdopedagogów,

  - tyflopedagogów;
 • darmowe zajęcia wczesnego wspomagania;
 • współpraca z rodzic...

Jaś i Małgosia

ul. Boh. Warszawy 31-35 pok. 406-407
78-400 Szczecinek
tel. 503 395 265
faks: 94 721 22 56
tel. kom. 531 740 007
mail: jasimalgosia@fikk.pl

ZAJĘCIA
LOGOPEDYCZNE

Wady wymowy mogą pojawić się już u dwuletniego dziecka a trzylatek powinien być obserwowany pod kątem rozwoju mowy, zarówno w domu, przez rodziców, jak i w przedszkolu, a każdy niepokojący sygnał lepiej skonsultować z logopedą.

Czas wdrożenia terapii logopedycznej ma ogromne znaczenie, bowiem wady wymowy u dwu-trzylatka koryguje się w miarę szybko, natomiast sześciolatkowi trzeba poświęcić znacznie więcej czasu.

Pierwszoklasista trafiający do gabinetu logopedy bardzo często poza pomocą logopedyczną wymaga reedukacji, gdyż wady mowy są na tyle utrwalone, że rzutują na jego rozwój intelektualny, funkcjonowanie w szkole i grupie rówieśników.

Zanim dziecko dorośnie, czeka je wiele problemów w szkole. Zaburzenia wymowy przekładają się przede wszystkim na błędy w pisowni, zwłaszcza ze słuchu.

Wadą wymowy będzie każde odstępstwo od normy fonetycznej ogólnie przyjętej w danym języku. Wady te obejmują szeroką gamę odchyleń od normy, poczynając od drobnych nieprawidłowości w realizacji poszczególnych głosek, aż po ciężkie wady, które utrudniają kontakt z otoczeniem, rówieśnikami i powodować mogą brak możliwości przystosowania dziecka do życia orologi replica w społeczeństwie.

Wielu rodziców marzy, by ich pociechy miały piękne, szczęśliwe dzieciństwo, sukcesy w szkole i życiu towarzyskim.

Oczyma wyobraźni widzą swoje dziecko wykonujące prestiżowy zawód, czy robiące oszałamiającą karierę artystyczną.

Dlatego już teraz warto zadbać o wymowę naszych dzieci. Zwłaszcza, że zajęcia logopedyczne w Jasiu i Małgosi dla najmłodszych są bezpłatne!Zapraszamy!
Zespół Jasia i Małgosi

Realizacja: YaPIS.net © Copyright FIKK 2021