Znajdź nas na Facebooku
Znajdź nas na YouTube

NASZE ATUTY

 • zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów m. in.:

  - logopedów,

  - psychologów,

  - pedagogów,

  - oligofrenopedagogów,

  - surdopedagogów,

  - tyflopedagogów;
 • darmowe zajęcia wczesnego wspomagania;
 • współpraca z rodzic...

Jaś i Małgosia

ul. Boh. Warszawy 31-35 pok. 406-407
78-400 Szczecinek
tel. 503 395 265
faks: 94 721 22 56
tel. kom. 531 740 007
mail: jasimalgosia@fikk.pl

FAQ
CZYLI CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W związku z tym, że nasza oferta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem, postanowiliśmy rolex replique montre w tym miejscu odpowiedzieć na kilka najczęściej powtarzających się pytań

 • Czy honorujecie opinie o konieczności wczesnego wspomagania wydane przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną?
  Tak, w przypadku, gdy dziecko posiada taką opinię, nie ma konieczności wydawania jej ponownie, przez nasz zespół.
 • Moje dziecko ma pięć lat i mówi "safa" zamiast "szafa", "capka" zamiast "czapka", czy zajęcia w Jasiu i Małgosi mu pomogą?
  Dziecko dotknięte jest parasygmatyzmem, jest to rodzaj seplenienia. Maluch zastępuje głoski szumiące (sz, cz, ż, dż) syczącymi (s,c,z,dz).
  Systematyczne ćwiczenia aparatu mowy wypracowane na zajęciach w Jasiu i Małgosi i kontynuowane w domu pozwolą na jej usunięcie.
 • W jakim wieku dziecko może skorzystać z zajęć wczesnego wspomagania?
  Z wczesnego wspomagania rozwoju może skorzystać dziecko od urodzenia do osiągnięcia wieku szkolnego.
 • Jestem zainteresowana zapisaniem dziecka na zajęcia logopedyczne. Czy muszę czekać do nowego roku szkolnego, ewentualnie nowego półrocza?
  Nie, proszę już w tej chwili skontaktować się z nami w celu ustalenia terminu zajęć.
 • Prowadzę przedszkole niepubliczne. Czy istnieje możliwość, by dzieci które do niego uczęszczają mogły skorzystać z oferty Jasia i Małgosi?
  Przedszkolaki chodzące do Pani przedszkola mogą skorzystać z naszych zajęć, jednak uzależnione jest to od decyzji rodziców. Możemy rozpocząć współpracę a Pani, jako dyrektor przedszkola w ten sposób uatrakcyjni swoją ofertę.
 • Jak często odbywają się zajęcia logopedyczne?
  Zajęcia z logopedą w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka realizowane są w zależności od potrzeb i możliwości dziecka od 4 do 8 godzin miesięcznie.
 • Czy rodzice dziecka objętego wczesnym wspomaganiem rozwoju w Jasiu i Małgosi płacą za te zajęcia?
  Nie! Zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka są dla rodziców zupełnie bezpłatne.
 • Moje dziecko uczęszcza na zajęcia WWRD w innej placówce, usłyszałam w niej, że moje dziecko nie może korzystać z zajęć organizowanych przez Waszą poradnię, czy to prawda?
  Nieprawda! O możliwości korzystania przez dziecko z zajęć w dwóch różnych zespołach wczesnego wspomagania wypowiedziało się Ministerstwo Edukacji Narodowej, stwierdzając, że "przepisy prawa nie uniemożliwiają realizacji zajęć przez wczesnego wspomagania rozwoju przez dwa różne zespoły wczesnego wspomagania. Podstawą organizacji zajęć jest przedłożenie przez rodzica/prawnego opiekuna opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, wydanej przez zespół orzekający publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej lub zespół opiniujący niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej." - Pismo MEN DZSE-2-EN-523-23/11

Realizacja: YaPIS.net © Copyright FIKK 2021